MAiA architekci to wrocławskie biuro architektoniczne.

Zajmujemy się architekturą i architekturą wnętrz o różnych funkcjach. Tworzymy zarówno projekty przestrzeni prywatnych, jak i publicznych. Poza projektowaniem dla inwestorów, opracowujemy również projekty koncepcyjne, mające na celu poszukiwanie nowych odpowiedzi na pytania z dziedziny architektury, czy rozwiązywanie problemów globalnych.

Wiele z naszych projektów koncepcyjnych było nagradzanych, wyróżnionych  i publikowanych zarówno w Polsce, jak i za granicą. Zaczynając od licznych wyróżnień na krajowej wystawie prac dyplomowych w Kijowie i wygranym polskim konkursie Bargework do nagród w międzynarodowych konkursach Stone Barn Meditation Camp i Mosul Housing.

Podążając za zmianami we współczesnym świecie i mając świadomość wyzwań jakie stawia nam przyszłość, staramy się wdrażać rozwiązania zgodne z zasadami zrównoważonego rozwoju. W projektowaniu najważniejsze jest dla nas utrzymanie balansu pomiędzy estetyką i funkcjonalnością. Nie boimy się odważnych koncepcji ani skomplikowanych zagadnień. Nasza praca polega na zrozumieniu i wsłuchaniu się w potrzeby inwestora.  Oprócz spełniania oczekiwań naszych klientów, możemy odkrywać inne sposoby aranżacji przestrzeni i uzupełniać ją o nowe funkcje.

Agnieszka Haligowska

Architekt | Projektant wnętrz

mgr inż. arch.

Maria Chorna

Architekt | Projektant wnętrz

mgr inż. arch.

Oleksandr Kostevych

Architekt | Projektant wnętrz

mgr inż. arch.

Jagger

Kierownik Dobrego Nastroju i Psot

kot arch.

Jako zespół łączymy wiedzę zdobytą w różnych krajach (w Belgii, Francji, Hiszpanii, na Ukrainie i w Polsce).  Wpływ na nasz światopogląd miały doświadczenia zdobyte m.in. w renomowanych biurach architektonicznych (Laisne Roussel i Menis Arquitectos).

W każdy projekt wkładamy cząstkę siebie, podchodzimy do naszej pracy z ogromną pasją i pełnym zaangażowaniem. Wiążemy energię i indywidualny charakter z techniczną częścią projektowania, funkcjonalnością i dbałością o detal.