TANA 

jest kolekcją półek, która zagwarantuje bezkompromisowe połączenie estetyki i funkcjonalności. To gotowe rozwiązanie na wypełnienie wolnej przestrzeni na ścianie, niezależnie od jej rozmiarów w sposób oryginalny i użyteczny.

Wykonanie

Półki maia design wykonane są z wysokiej jakości stali, malowanej proszkowo, co daje gwarancję wytrzymałości i niezawodności przez długie lata. Dzięki użytemu materiałowi i niewielkiej grubości wyglądają lekko i nowocześnie.

Modułowość

Opracowane przez nasz zespół kompozycje były tworzone z myślą o zastosowaniu produktu w każdej przestrzeni. Mały przedpokój, czy przestronny salon - niezależnie od rozmiaru i funkcji pomieszczenia w naszej kolekcji znajdzie się rozwiązanie dla każdego.

Uniwersalność

Prostota modułowego systemu otwiera nieograniczone możliwości do tworzenia kompozycji tak, by dostosować go do własnych potrzeb. Elementy w zależności od układu w poziomie czy w pionie mogą pełnić różnorodne funkcje.

Dekoracyjność

Półki maia design, nawet gdy nie są wypełnione przedmiotami same w sobie stanowią element dekoracyjny we wnętrzu. Szczególnie w grupie złożonej z kilku elementów - tworzą wtedy wiszącą abstrakcyjną rzeźbę.

Elementy kolekcji

Na ten moment kolekcja składa się z pięciu modularnych elementów. Można je montować do ściany zarówno głębszą jak i płytszą częścią.

Kolorystyka

Półki standardowo występują w kolorze czarnym, choć na zamówienie możemy wykonać je także w kolorze białym, granatowym i burgundowym. W przypadku chęci zamówienia półek w innym kolorze warunki zlecenia i wycena określane są indywidualnie po kontakcie z nami.

Zastosowanie

System półek TANA  może być wykorzystywany w każdym pomieszczeniu, a multiplikacja lub zestawienie w kompozycji z wielu różnych elementów wypełni nawet rozległe powierzchnie.

 

W kuchni półki TANA znajdą szerokie zastosowanie, wszędzie tam, gdzie potrzebujemy mieć pod ręką swoje ulubione produkty czy utensylia. A przy tym podkreślą charakter wnętrza, ozdobią i wyeksponują przedmioty, których piękno chcemy widzieć każdego dnia. Dla przykładu świetnie nadadzą się do oryginalnej prezentacji własnej kolekcji win.

(Przykład kompozycji można zobaczyć dalej w rozdziale Kompozycje)

 

Półki te znakomicie sprawdzą się w łazienkach i salonach kąpielowych (pod jednym warunkiem - że nie będą miały bezpośredniego kontaktu z bieżącą wodą). Poza niezaprzeczalnie wygodnym miejscem do przechowywania kosmetyków, stanowią subtelną dekorację. Niczym element biżuterii dopełniają wnętrze nawet surowej w stylistyce łazienki.

Kompozycje

Niewątpliwą zaletą półek TANA jest to, że można je łączyć ze sobą w nieskończoną ilość ciekawych zestawów na wiele różnych sposobów. 

Zespół projektantów MAIA zaproponował kilkanaście gotowych kompozycji z podziałem na wymagane rozmiary przestrzeni - małe "S", średnie "M" i duże "L".

Każdy znajdzie coś dla siebie. Również szczęśliwi posiadacze kotów powinni się ucieszyć, bo mamy dla ich pupili komplety, które pozwolą im się wspinać, przemykać z góry na dół i odpoczywać.

Kompozycje można zakupić w sklepach bezpośrednio pod konkretną nazwą, bez konieczności samodzielnego składania zamówienia na poszczególne jej elementy.

Ale jeśli żadna z kompozycji jednak nie spełnia w stu procentach Twoich wymagań - daj ponieść się kreatywności i stwórz własną!

Kompozycje małe "S"

Kompozycje średniej wielkości "M"

Kompozycje duże "L"

Galeria

Poniżej zamieszczamy zdjęcia pojedynczych modeli półek w podziale na kolory podstawowe. Chcielibyśmy jednak przypomnieć, że poniższe zdjęcia wykonane są bez zaślepek do wkrętów, które są dołączane standardowo do każdej półki i pomalowane w tym samym kolorze co półka - (patrz obok).